Current date is 2018-04-19 Thursday.
Üdvözöljük Emma nevű látogatóinkat!
Holnap Tivadar névnap lesz.

Monthly Archives: január 2018

• Hétfőn 8:00 órától 16:30-ig Szentségimádást tartunk a Bazilikában. A szentmise után a Szentlélek imacsoport tagjai a plébánián találkoznak a Hegyközi karizmatikus csoport tagjaival.
  • Kedden a Boldog Mária Lujza csoport tagjai 9:00-kor a Nővéreknél találkoznak. Az esti szentmise után Szent Erzsébet litániáját imádkozzuk az ereklye közelében.
  • Pénteken az esti mise után 19:00 óráig Szentségimádást tartunk.
  • Szombaton 9:00 órakor kezdődik az elsőáldozásra készülő gyermekek plébániai foglalkozása.
  • Akik házukat szeretnék megszenteltetni, kérjük, hogy a sekrestyében vagy a plébániahivatalban jelezzék. A házszentelés időpontját a megadott telefonszámon egyeztetjük.
  • Az újévre miseszándékok már előjegyezhetők.

Szent Család vasárnapja

• Ma a Szent Család vasárnapja van. Ünnepi szentmise kezdődik 9:00 és 10:30 órakor, melyet családjainkért ajánlunk fel. A szentmisék végén megáldjuk a jelenlévő családokat. A 17:00 órakor kezdődő szentmisében adunk hálát Istennek az elmúlt esztendőért.
  • Január 1. hétfő az újév első napja, Szűz Mária Isten Anyja főünnepe és a béke világnapja. PARANCSOLT ÜNNEP, MELY SZENTMISÉN VALÓ RÉSZVÉTELRE HÍV MINKET!
  • Csütörtökön 16:15 órától szentségimádást végzünk papi és szerzetesi hivatásokért.
  • Pénteken elsőpéntek. Délelőtt meglátogatjuk otthonaikban, idős, beteg testvéreinket. Szeretettel ajánljuk a kedves testvérek figyelmébe az elsőpénteki szentgyónást és szentáldozást. Az esti szentmisét követően 19:00 óráig csendes szentségimádást végzünk.
  • SZOMBATON URUNK MEGJELENÉSÉT ÜNNEPELJÜK. VÍZKERESZT NAPJA PARANCSOLT ÜNNEP! A bazilikában 9:00 órakor ünnepi szentmisét tartunk és vizet szentelünk. A megszentelt vízből vihetnek haza a kedves hívek.
  • Vasárnap Urunk megkeresztelkedését ünnepeljük. 16:00 órakor kezdődik a Rózsafüzér Társulat január havi imaórája és titokcseréje, majd a Jézus Szíve litániát imádkozzuk.
  • Az újévre miseszándékok már előjegyezhetők.

Isten áldásában gazdag áldott új évet kívánunk egyházközségünk minden tagjának és velünk ünneplő valamennyi testvérünknek!