A bazilika története
Társintézményünk
Current date is 2021-01-21 Thursday.
Üdvözöljük Ágnes nevű látogatóinkat!
Holnap Vince névnap lesz.
Harangjáték
Üvegablak kivilágítása
Minden nap 16.15-20.00-ig!

Karácsony 2. vasárnapja

  • Ma délután a Rózsafüzér Társulat tagjai 5. órától rózsafüzért imádkoznak, és titokcserét tartanak. Fél 6-től litánia lesz.
  • Kedden Vízkereszt ünnepe lesz. A tavalyi évtől a Vízkereszt ünnepe visszakerült a kötelező ünnepek közé, ha köznapra esik is. Vízszentelés szertartását a hétfői előesti misében végezzük. Az ünnepnapon, kedden de. 9-kor és este 6-kor lesz szentmise a bazilikában Így a napközben munkahelyen lévő testvérek is részt tudnak venni az esti szentmisén 6. órakor a Bazilikában. Igyekezzünk buzgón eleget tenni katolikus lelki kötelességünknek az ünnepnapon, vagy az előesti szentmisén.
  • Csütörtökön este szentmise lesz a Karitász szándékára, utána a karitász csoport megbeszélése a plébánián
  • Mához egy hétre Urunk megkeresztelkedésének ünnepe lesz, a karácsonyi ünnepkör lezárása.
  • Akik házukat szeretnénk megszenteltetni, kérjük a sekrestyében vagy az irodában jelezni. A házszentelés időpontját a megadott telefonszám segítségével egyeztetjük.