A bazilika története
Társintézményünk
Current date is 2021-01-21 Thursday.
Üdvözöljük Ágnes nevű látogatóinkat!
Holnap Vince névnap lesz.
Harangjáték
Üvegablak kivilágítása
Minden nap 16.15-20.00-ig!

Évközi 2. vasárnap

  • A katolikus egyházban ma könyörgő imanapot tartunk az elvándorlókért és a menekültekért.
  • A héten lesz a szokásos januári imahét a keresztény egységért. Az imahét kezdete Végardón lesz hétfőn este 5.-kor. Itt a Bazilikában pénteken este 5. órakor lesz a záró alkalom. A részletes program a hirdetőtáblán.
  • Az imahét miatt a hétköznapi szentmisék péntekkel bezárólag reggelenként 7. órakor kezdődnek itt a Bazilikában.
  • A Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola Bartók Béla utcai épületének felújításáról lesz tájékoztató és lakossági fórum a helyszínen (Bartók B. u. 2.), a héten csütörtökön du. fél 3-tól. Szeretettel várnak minden érdeklődőt.
  • Elsőáldozásra készülők hittan órája lesz szombaton de. fél 10. órától, a bérmálkozásra készülők órája 11. órától lesz a plébánián.