• Egyháztanácsgyűlés lesz hétfőn este fél 6-tól, a plébánián.
  • Felhívjuk a katolikus gyermekek szüleinek figyelmét, hogy iskola (általános, közép és felsőfokú) és óvodaválasztás esetén igyekezzenek a katolikus oktatási intézményeket előnybe részesíteni.
  • Elsőáldozásra készülők hittan órája lesz szombaton de. fél 10. órától, a bérmálkozásra készülők órája 11. órától lesz a plébánián.
  • Szombaton kerül sor a bazilika karácsonyi díszítésének elbontására, és templomtakarításra. Kérjük a segítőket, hogy reggel 8. órára jöjjenek.
  • A görög katolikus egyházközség farsangi jótékonysági bált rendez a héten, szombaton január 31.-n, este fél 7-től. A bál helyszíne az Árpád Vezér Gimnázium aulája. Belépő a bálra a parókián és az énekkari tagoknál vásárolható, 3500 Ft-os áron, mely egy egytálételes vacsorát is tartalmaz. Iskolásoknak a belépés vacsorajegy áron.
  • Szívesen fogadják tombolatárgyak felajánlását, támogatói jegyek vásárlását, ezzel is segítsék a jótékonysági bál célkitűzését, a görög katolikus templom felújítását.
  • Előre jelezzük a híveknek, hogy a Máriapócsi Szűz Anya kegyképe látogat el Sárospatakra, a görög katolikus templomba, március 11-én, az első könnyezés 300. évfordulója alkalmából.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.