Irgalmasság vasárnapja

• Ma, az Isten Irgalmasság vasárnapja van. Tegnap este tették közé az idén, december 8.-án kezdődő rendkívüli szentév témáját meghirdető pápai iratot. Ferenc pápa a rendkívüli szentévet az Isten irgalmasságának szenteli. Ma a szentmise végén mi is ajánljuk Szűz Mária, az Egyház Anyja oltalmába a szentévet, elénekelve a Mennyek királynéja kezdetű himnuszt, ahogyan azt ma Rómában is megteszik.
  • Az orgona felújításáról lesz előadás, és a hangszer bemutatására is kerül sor a héten, kedden délután 5. órától a bazilikában. Szeretettel várjuk a híveket. Részletes program a hirdetőtáblákon található.
  • A cursillos csoport találkozója lesz csütörtökön este a szentmise után a plébániaházban.
  • Szombaton de. fél 10-től az elsőáldozásra készülőknek, 11-től a bérmálkozásra készülőknek lesz hittanórája a plébániaházban.