Urunk mennybemenetele

• A héten több napra is lehet szentmisére adakozni.
  • Májusban minden nap litániát végzünk a Szűz Anya tiszteletére az esti szentmise után: a Loretói Szűzanya oltáránál elénekeljük a májusi litániát.
  • A héten, csütörtökön a szentmise után a cursillósok Szent Pál Közössége tartja összejövetelét a plébánián.
  • Pénteken a szentmise után csendes szentségimádás lesz este 8-ig.
  • Pünkösd ünnepének előestéjén, szombaton este a szentmise után Szentlélekváró virrasztás és imaóra lesz este 9-ig.
  • A következő vasárnap Pünkösd napja: az éltető és megszentelő Szentlélek Isten kiáradását ünnepli Anyaszentegyházunk.
  • A pünkösdhétfői Szent Erzsébet búcsú és zarándoknap programja a hirdetőtáblán olvasható.
  • A plébániai nyári napközi a hittanos gyerekek számára július 20-31. között lesz megtartva. Jelentkezni a hitoktatóknál vagy a plébániairodában lehet.