Úrnapja

• A karitász csoport találkozója lesz csütörtökön a szentmise után a plébánián.
  • A héten pénteken, Jézus Szentséges Szívének főünnepe, egyben könyörgőnap a papok megszentelődésért. Az ünnepi szentmise este 6. órakor lesz, utána Jézus Szíve litánia, és csendes szentségimádás este 8-ig.
  • A mezőkövesdi Jézus Szíve búcsút a jövő vasárnap tartják. Az ünnepi szentmise de. 10-kor kezdődik.
  • Ismertetjük Ternyák érsek úr felhívását: „Az Egri Főegyházmegye főpásztoraként szeretettel várom azoknak a nőtlen, ifjú férfiaknak a jelentkezését, akik papi hivatást éreznek magukban, és különleges kihívásnak tekintik azt, hogy az Egri Főegyházmegyében - az ország leghátrányosabb régiójában teljesítsenek papi szolgálatot.” A jelentkezést a plébánián keresztül kell eljutatni a Papnevelő Intézet rektorához.
  • A nyári plébániai napközi a hittanos gyerekek számára július 20-tól lesz megtartva. Jelentkezni a hitoktatóknál vagy a plébániairodában lehet.