A bazilika története
Társintézményünk
Current date is 2020-01-28 Tuesday.
Üdvözöljük Károly nevű látogatóinkat!
Holnap Adél névnap lesz.
Harangjáték
Üvegablak kivilágítása
Minden nap 16.15-20.00-ig!

Évközi 18. vasárnap

  • Ma du. 5-től titokcsere lesz a rózsafüzér társulati tagoknak. Fél 6-tól szentséges litániát végzünk.
  • Szerdán Havas Boldogasszony ünnepén a szentmise délelőtt 9-kor kezdődik. Ez a Mária kegykép ünnepe.
  • A héten, csütörtökön Urunk színeváltozása ünnepén, a szentmise délelőtt 9-kor lesz. Első csütörtöki ájtatosságot tartunk papi és szerzetesi hivatásokért. A szentmise előtt rózsafüzér lesz, és ugyanerre a szándékra lesz a szentmise is. Utána pedig litánia és ima a szentségi Jézus előtt.
  • A héten Jézus Szíve elsőpéntek lesz. Délelőtt a betegeket látogatjuk. Az esti szentmisét a házas és családos hivatásokért ajánljuk fel, erre végezzük a szentmise utáni Jézus Szíve litániát is. Utána este 8-ig csendes szentségimádás lesz.
  • Az Egyháztanácsgyűlés augusztus 2. hétfőjén lesz, 10.-én lesz, este 6-tól.