A bazilika története
Társintézményünk
Current date is 2021-01-21 Thursday.
Üdvözöljük Ágnes nevű látogatóinkat!
Holnap Vince névnap lesz.
Harangjáték
Üvegablak kivilágítása
Minden nap 16.15-20.00-ig!

Évközi 24. vasárnap

  • Jövő héten hétfőn 14-én Szent Kereszt felmagasztalásának az ünnepe. Szentmise azon a napon délelőtt 9 órakor lesz, este 18.oo kor szentmise nem lesz. Erre a napra a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia országos imanapot hirdetett meg. A szentmiséken közösen imádkozzuk a kiadott engesztelő imádságot.
  • A jövő vasárnap a de. 9 órai szentmisében a Szentlélek segítségét kérjük az új iskolai és hitoktatási évre, melyre szeretettel hívjuk a diákokat és szüleiket.
  • A jövő hétvégén tartják a Monoki kálváriabúcsút a szokásos rend szerint. A vasárnapi ünnepi szentmise de. fél 11 órakor kezdődik, melyre 10 órakor indul a processzió a templomtól. A búcsúról bővebben olvashatnak a hirdető táblán.
  • Bérmálkozási és elsőáldozási plébániai felkészítőre a plébánia irodájában és a hitoktatóknál lehet feliratkozni. A bérmálkozásra 8. osztálytól, elsőáldozásra 4. osztálytól lehet jelentkezni.
  • Csütörtökön cursillos csoport tagjainak találkozása lesz a szentmise után.