A bazilika története
Társintézményünk
Current date is 2021-03-07 Sunday.
Üdvözöljük Tamás nevű látogatóinkat!
Holnap Zoltán névnap lesz.
Harangjáték
Üvegablak kivilágítása
Minden nap 16.15-20.00-ig!

Évközi 27. vasárnap

  • Szerdán Rózsafüzér Királynőjének ünnepe lesz. Ez az ünnep a Rózsafüzér Társulat évi központi ünnepe. Szeretettel hívjuk a társulati tagokat az esti ünnepi szentmisére.
  • Csütörtökön Szűz Mária Magyarok Nagyasszonya főünnepe, az esti szentmisén ünnepeljük meg, hogy Szent István király a Szent Koronát és a magyar nemzetet a Szűzanya oltalmába ajánlotta. Majd ezután este a szentmise után karitászgyűlés lesz a plébánián
  • Bérmálkozási és elsőáldozási plébániai felkészítőre a hitoktatóknál lehet feliratkozni. A bérmálkozásra 8. osztálytól, elsőáldozásra 4. osztálytól jelentkezhetnek. Itt felhívjuk a leendő elsőáldozóknak és bérmálkozóknak a figyelmét, hogy az első plébániai hittan jövő szombaton október 10-én délelőtt fél 10 és 11 óra között a plébánián lesz megtartva.
  • Október hónapban minden nap ¼ 6 órától a rózsafűzért imádkozzuk
  • Tájékoztatásul közlöm, hogy az egyházközség személyi és dologi kiadásit, a persely adomány és az egyházi adó biztosítja. Ezért Tisztelettel kérjük a híveket, hogy a 2015 évi egyházfenntartási hozzájárulásukat (egyházi adó) aki még nem fizette be, szíveskedjen, rendezi. . Ezúton is köszönöm a jó szívvel adott adományokat.
  • Kalendáriumok, jövő évi naptárak már megérkeztek, a sekrestyében megvásárolható.