Társintézményünk
Current date is 2018-06-23 Saturday.
Üdvözöljük Zoltán nevű látogatóinkat!
Holnap Iván névnap lesz.
Harangjáték
Üvegablak kivilágítása
Minden nap 16.15-20.00-ig!

Évközi 29. vasárnap

  • A héten hétfőn, október 19-én ünnepi szentmisét tartunk a bazilika őszi búcsúja alkalmából. 8 éve XVI. Benedek pápa a sárospataki plébánia templomot pápai kis bazilika (Bazilika Minor) rangra emelte. Az ünnepi hálaadó szentmise délelőtt 9-kor kezdődik este 18 órakor szent mise nem lesz
  • Október hónapban minden nap ¼ 6 órától a rózsafűzért imádkozzuk
  • Szeretettel hívjuk és várjuk az óvodásokat, általános iskolásokat és a középiskolásokat október 21-én, szerdán 17.15-től kezdődő közös Rózsafüzér imádságra a Bazilikába.
  • Egyházközségünk október 23-án péntekre egy napos zarándoklatot szervez. Mátraverebély-Szentkútra, a megújított Nemzeti Kegyhelyünkre. A zarándoklatunkra két busz fog indulni. Az indulás, gyülekező a Bodrog Hotel parkolójában 05. 45-től. Október 23-án pénteken a Bazilikában szentmise nem lesz.
  • A jövő hétre, több napra is lehet szentmisére adakozni
  • Kalendáriumok, jövő évi naptárak már megérkeztek, a sekrestyében megvásárolható.