A bazilika története
Társintézményünk
Current date is 2021-01-25 Monday.
Üdvözöljük Pál nevű látogatóinkat!
Holnap Vanda névnap lesz.
Harangjáték
Üvegablak kivilágítása
Minden nap 16.15-20.00-ig!

Krisztus Király ünnepe

  • Ma Krisztus Király vasárnapján a karitász, a katolikus szeretetszolgálat intézményeinek fenntartására tartjuk a perselyadományok gyűjtését. A perselyezést a karitász csoport tagjai végzik.
  • Ma Krisztus Király ünnepén minden szentmisén elvégezzük a Jézus Szíve litániát és a felajánló imát. Akik ezen az ájtatosságon is részt vesznek a szokott feltételekkel (szentgyónás, áldozás, ima a pápa szándékára) teljes búcsút nyerhetnek.
  • Szombaton délelőtt fél 10-től az elsőáldozásra és bérmálkozásra készülők hittanórája lesz a plébánián.
  • Mához egy hétre advent 1. vasárnapja lesz, a karácsonyi ünnepekre való készület kezdete.
  • A jó Isten jutalmazza meg evilági és örök javakkal minden kedves testvérünket, akik az Őszi Szent Erzsébet Napok alkalmával a szervezésében, programjaiban munkájukkal, adományaikkal részt vettek, vagy imádságaikkal támogatták.