A bazilika története
Társintézményünk
Current date is 2021-01-18 Monday.
Üdvözöljük Piroska nevű látogatóinkat!
Holnap Sára névnap lesz.
Harangjáték
Üvegablak kivilágítása
Minden nap 16.15-20.00-ig!

Urunk megkeresztelkedése

  • Csütörtökön este szentmise után a karitász csoport találkozója lesz a plébánián
  • Idén január 18-tól január 22-ig tartjuk a szokásos ökumenikus imahetet a keresztény egységért. Az imahét kezdete 18.-án hétfőn Végardón lesz du. 5.-kor. Itt a Bazilikában pénteken este 5. órakor lesz a záró alkalom. A részletes program a későbbiekben hirdetőtáblán lesz olvasható. Azon a héten imahét miatt a hétköznapi szentmisék péntekkel bezárólag itt a Bazilikában reggelenként 8. órakor kezdődnek
  • Kérjük a jegyespárokat, hogy erre az évre tervezett házasságkötéseket szíveskedjenek mielőbb bejelenteni a plébániahivatalban.
  • A mai nappal befejeződik a karácsonyi időszak. Felhívjuk a hívek figyelmét, hogy ebben az évben a most kezdődő farsangi időszak február 10-ig fog tartani, hiszen akkor lesz a hamvazószerda. A farsangi időszakra tervezett mulatságokat időben szervezzék, és hamvazószerdáig tartsák meg.
  • A héten még több napra lehet szentmise szándékot felíratni.