• Mai perselyadományaikat a közel-keleti keresztények megsegítésére fogjuk eljuttatni.
  • Ezúton köszönjük meg testvéreinknek az ökumenikus imahéten való buzgó részvételt. Kérjük a testvéreket, hogy a keresztény egységért imádkozzanak az év többi részében is.
  • Február 02-én kedden tartjuk Urunk bemutatása – Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepét, ezért január 31.-én vasárnap már gyertyaszentelést tartunk a reggel 9 órai szentmisén. Kérjük a testvéreket, hogy a megszentelendő gyertyáikat arra a szentmisére hozzák el.
  • Hittan órája lesz szombaton de. fél 10. órától az elsőáldozásra és a bérmálásra készülőknek.
  • Kérjük a jegyespárokat, hogy erre az évre tervezett házasságkötéseket szíveskedjenek mielőbb bejelenteni a plébániahivatalban.
  • Január 25.-én hétfőn este 6 órakor a szentmise után egyháztanácsgyűlés lesz a plébánián.
  • Január 30.-án szombaton kerül sor a bazilika karácsonyi díszítésének elbontására. Kérjük a segítőket, hogy reggel 8. órára jöjjenek.