A bazilika története
Társintézményünk
Current date is 2021-01-18 Monday.
Üdvözöljük Piroska nevű látogatóinkat!
Holnap Sára névnap lesz.
Harangjáték
Üvegablak kivilágítása
Minden nap 16.15-20.00-ig!

Évközi 4. vasárnap

  • A jövő vasárnap délután 4-től rózsafüzér imádság lesz, utána fél 5-tól szentséges litánia.
  • Kedden Urunk bemutatása – Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe lesz. Katolikus Anyaszentegyházunkban ezen az ünnepen könyörgő imanapot tartunk a szerzetesekért, szerzetesi hivatásokért. Az ünnepi szentmise és gyertyaszentelés este 5. órától lesz a Bazilikában.
  • Szerdán Szent Balázs püspök napján, a szentmise végén „Balázs” áldás lesz. valamint a következő vasárnapi a szentmiséken.
  • Csütörtökön 1/4 5-tól elsőcsütörtöki szentségimádás lesz papi és szerzetesi hivatásokért.
  • A héten elsőpénteken a betegeket látogatjuk a szokásos rend szerint. Az esti szentmisében házas és családos hivatásokért könyörgünk Jézus Szentséges Szívéhez. A szentmise és a litánia után csendes szentségimádást tartunk fél 7-ig.
  • Köszönjük a segítséget azoknak a híveknek, akik szombaton segítettek a bazilika karácsonyi díszítésének elbontásában.