A bazilika története
Társintézményünk
Current date is 2021-01-25 Monday.
Üdvözöljük Pál nevű látogatóinkat!
Holnap Vanda névnap lesz.
Harangjáték
Üvegablak kivilágítása
Minden nap 16.15-20.00-ig!

Nagyböjt 3. vasárnapja

  • Csütörtökön 1/4 5-tól elsőcsütörtöki szentségimádás lesz papi és szerzetesi hivatásokért.
  • A héten első pénteken az idős, beteg testvéreinket látogatjuk a szokásos rend szerint. A szentmise után keresztúti ájtatosságot végzünk 17.45-től, melyet a Hitoktatóink és az Anthiocia közösség fiataljai vezetnek. Szeretettel várjuk a kedves híveket.
  • Jövő vasárnap első vasárnap du. 4 órától titokcsere és rózsafüzér imádkozása majd Jézus Szíve litánia .
  • Köszönjük a mai perselyadományokat, melyet a katolikus iskolák javára gyűjtöttük.
  • A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia az idén is kéri a hívek nagylelkűségét, hogy a személyi jövedelemadójuk egy százalékával támogassák a Magyar Katolikus Egyházat. A második egy 1 % felajánlásával támogassák a Bazilikáért vagy a Bazilika Orgonájáért létrehozott alapítványainkat.
  • Az nagyböjti lelkigyakorlatot tartunk március 10. 11. 12 között, melyet Hidász Ferenc ferences rendi szerzetes atya fog vezetni. Ezeken a napokon 17 órától gyóntatunk majd 18 órától szentmise.