A bazilika története
Társintézményünk
Current date is 2021-01-21 Thursday.
Üdvözöljük Ágnes nevű látogatóinkat!
Holnap Vince névnap lesz.
Harangjáték
Üvegablak kivilágítása
Minden nap 16.15-20.00-ig!

Évközi 10. vasárnap

  •  Ma du. 4 órakor tartjuk a Dorkói templom búcsúját Jézus Szentséges Szívének a tiszteletére, melyre szerettel hívjuk és várjuk a kedves testvéreket.
  • Ma 17 órakor a rózsafüzér társulat titokcseréje és imaórája következik, és fél 6-tól Jézus Szíve litánia kezdődik.
  •  ¾ 6-tól pedig a szentmise előtt kilenced kezdődik Páduai Szent Antal tiszteletére, mely június 13-án fejeződik be. A kilenced minden napján ¾ 6-kór kezdődik a közös imádság. Várjuk Szent Antal tisztelőit.
  •  Az egyházközség képviselő testületi tagjainak gyűlést tartunk június 07-én az esti szentmise után.
  • Csütörtökön a karitász csoport találkozója lesz a  esti szentmisét követően.
  • Pénteken este a szentmise után az Isten Irgalmasságáról szóló szentségimádás kezdődik, mely 20 óráig tart.
  • Szombaton 10 órakor Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola tanárai és diákjai elkísérik az iskolánkból ballagó nyolcadikosokat, ahol névadónk ereklyéjének jelenlétében együtt imádkozunk megköszönve a nyolc évet és Isten áldását kérjük az elköszönő diákokra
  •  Az irgalmasság évében áprilistól októberig 1-1 hónapot szentelünk az irgalmasság 7 testi és lelki cselekedetei megismerésének és követésének. Június hónapban a „SZEGÉNYEKET FELRUHÁZNI” és a „KÉTELKEDŐKNEK JÓ TANÁCSOT ADNI” cselekedetekre fordítsuk figyelmünket.
  • Megjelent az Egyházmegyei Hírek júniusi száma.