• Múlt vasárnap volt a Dorkói templom búcsúja. Hívekkel megtelt templomban Jézus Szentséges Szívét ünnepeltük, köszönöm mindazoknak, akik a szombati előkészületi munkába bekapcsolódtak,
  • Szombaton 10 órakor volt a Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola ballagása. Itt a bazilikában ez elballagó diákok, valamint tanáraik és szüleik hálát adtak istennek, majd ezután az iskolában folytatódót a ballagási ünnepség.
  • Hétfőn este a szentmise után képviselő testületi gyűlést tartunk.
  • Csütörtökön az egri bazilikában 10 órakor kezdődik, a főegyházmegye által működtetett oktatási intézmények tanévzáró ünnepe. Hála legyen Istennek iskoláikért.
  • Pénteken itt a bazilikában tartjuk iskolánk tanévzáróját. A hálaadó szentmise 16.30-kor kezdődik. Szeretettel várjuk a kedves híveket is akik imáikban hordozzák és támogatják iskolánkat.
  • Szombaton diakónus és papszentelés lesz az egri bazilikában. Ma kezdődik a szentelendők lelkigyakorlata, imádkozzunk értük.
  • Szombaton 17 órakor tartják a Józseffalvai emléknapot. A szervezők szeretettel várják a kedves testvéreket.
  • Páduai Szent Antal tiszteletére, és közbenjárását kérve tovább folytatjuk a Szent Antal kilencedet. Az esti szentmisék előtt ¾ 6-tól imádkozzuk a litániát.
  • Nyári napközi lesz a plébánián június 27 és július 01 között. Az elmúlt évekhez hasonlóan gazdag programmal várjuk a gyermeket. Szeretettel kérjük a fiatalok és felnőttek segítségét is. Jelentkezni a hitoktatóknál és a plébánián lehet.
  • Hétfőn megkezdődött a károlyfalvai templom tornyának felújítása, az egri főegyházmegye jelentős anyagi támogatásával. Az egyházközség megtakarítása mellett szívesen elfogadunk adományokat, melyeket a hátsó lépcsőnél elhelyezett perselybe tehetünk. Adományok átadhatók a helyi harangozónak Karajz Margitnak is.