• A Római Katolikus Egyházi Gyűjtemény szeretettel vár mindenkit, hétfőn 17 órára a Szent Erzsébet házba, Kass János Kossuth díjas grafikusművész Ószövetség című kiállításának megnyitására.
  • Ferenc pápa szeptember 20-ára keddre imanapot hirdetett a békéért. Ezen a napon a Szentatya Assisiben vezeti a vallási vezetők találkozóját. Az esti rózsafüzért és az azt követő Szentmisét a békéért imádkozva ajánljuk fel. A szentmisét követően Szent Erzsébet ereklyéjénél a litániát imádkozzuk.
  • Csütörtökön a Szentmisét követően Pietrelcinai Szent Pio atyáról nézünk meg egy filmet a plébánia nagytermében. A másnap tartandó ünnepén papjainkért, papi és szerzetesi hivatásokért imádkozunk.
  • Pénteken az esti szentmise után 20 óráig tartó szentségimádásra várjuk a kedves híveket.
  • Szombat délelőtt ministránstalálkozó lesz.
  • Szombaton, Fogolykiváltó Boldogasszony ünnepén, 17 órakor a Trintárius Kolostor udvarában rózsafüzért imádkozunk, melyet a szenvedélybetegekért ajánlunk fel. 17:40-kor a Bazilika Lorettói oltáránál litániával folytatjuk az imádságot.
  • Jövő vasárnap a Szentírás vasárnapja lesz. Kérjük, hogy Bibliájukat hozzák magukkal. melyet minden Szentmisében megáldunk.
  • Jövő hét napjaira miseszándékok jegyezhetők.