• Október a rózsafüzér hónapja, a Bazilikában még hétfőn, az esti szentmisét követően 17,45-kor, imádkozzuk a rózsafüzért, melyre szeretettel várjuk a kedves testvéreket!
  • A Szent József kápolnában minden hétköznap reggel 7, 00-kor szentmise kezdődik, 10.31-én hétfőn 17,00-kor rózsafüzér imádság.
  • Mindenszentek ünnepe, - november 1. - a Római Egyházban ismét a kötelező ünnepek közé tartozik. Az ünnep napján - kedden-a szentmisék de. 9 órakor és 17 órakor kezdődnek a bazilikában. Eleget lehet még tenni a szentmisén való részvétel kötelezettségének az ünnep vigíliáján, hétfőn este is, az 5 órai misével.
  • A temetői imádság november 1-én, du. fél 4. órakor kezdődik a temetői kápolna előtt. Mindenszentek ünnepén és Halottak napján a temetői kápolna nyitva lesz, ahová be lehet térni, imádkozni.
  • November 2-a szerda, Halottak Napja. Reggel 7 órakor a kápolnában, 17 órakor a bazilikában kezdődő szentmisét megholtjainkért ajánljuk fel.
  • Csütörtök elsőcsütörtök. 17:15-től papi és szerzetesi hivatásokért imádkozunk.
  • Péntek elsőpéntek. Otthon levő betegeinket meglátogatjuk.
  • Pénteken délután Szeretetláng lelki nap lesz a Bazilikában, 14 órától 19 óráig. A részletes programot a hirdetőtáblán olvashatják.
  • Vasárnap 16 órakor a rózsafüzér társulat titokcseréje és imaórája kezdődik, majd 16:30-tól a Jézus Szíve litániát imádkozzuk.
  • Kérjük a híveket, hogy a sírkőszentelések iránti igényüket a plébánia irodájában jelezzék.