• A mai vasárnap a Karitász javára kértük a perselyadományokat, köszönjük a jó szívvel adott támogatást.
  • Hálásan köszönjük mindazok imáját, adományait és munkáját, akik az elmúlt Szent Erzsébet heti rendezvények előkészítését és alkalmait támogatták és segítették. Isten mindnyájukat áldja meg fáradozásaikért.
  • Hétfőn reggel 8 órakor Szentségimádás kezdődik a bazilikában 16.30-kor lesz a Szentségbetétel.
  • Kedden az esti szentmisét követően Szent Erzsébet litániáját imádkozzuk az ereklyéjénél.
  • Csütörtök 18 órakor a Cursillo csoport találkozója kezdődik. Ugyanazon 18 órakor a Hitoktatók is találkoznak.
  • Pénteken a szentmise után 19 óráig Szentségimádást tartunk.
  • Szombaton a Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és az Egyházközség szervezésében 19 órakor Családi est kezdődik az iskola aulájában. Részletes program a hirdetőtáblán olvasható. Nagy szeretettel hívjuk a kedves testvéreket. Belépőjegyek az iskolában és a plébánián kaphatók.
  • Jövő vasárnap advent első vasárnapjával megkezdődik az új egyházi év. Kérjük, hogy az otthonra készített adventi koszorúkat hozzák el a szentmisére. A vasárnapi szentmiséken megáldjuk az adventi koszorúkat.
  • A kegytárgyárus asztalnál már vásárolható jövő évi kalendárium és falinaptár.
  • Hálásan köszönjük a kedves hívek nagylelkű adományait, amelyből megvalósíthattuk bazilikánk új kivetítő rendszerét. Ezáltal még jobban bekapcsolódhatunk a liturgiák imádságaiba és énekeibe.
  • Az elsőáldozók és bérmálkozók következő felkészítő foglalkozása november 26-án (szombaton) lesz délelőtt 9 órai kezdettel. A közös foglalkozáson adventi koszorút fogunk készíteni, amelyhez kérünk mindenkit, hogy hozzon magával 4 db gyertyát (lehetőleg 3 lilát és egy rózsaszínt). Az elkészült koszorúkat vasárnap szentmise keretében megáldjuk.