Karácsony, Újév

• Január elseje az  új év első napja, Szűz Mária Isten Anyja ünnepe és a béke világnapja. Isten előtti hálaadásunkkal zártuk az óévet és ma vele kezdjük az újat.
  • Ma délután 16 órakor kezdődik a Rózsafüzér Társulat imaórája és január havi titokcseréje, majd 16,30-tól  a Jézus Szíve litániát imádkozzuk.
  • Hétfőn reggel 8 órától 16,30-ig Szentségimádást tartunk a bazilikában.
  • Csütörtökön a szentmise előtt 16,15-től papi és szerzetesi hivatásokért imádkozunk, a szentmisét ugyanezen szándékra ajánljuk fel.
  • Pénteken Vízkereszt ünnepe lesz. Az egyházi naptárban ez a nap parancsolt ünnep, melyet szentmisén való részvétellel kell megszentelni. Reggel 8 órakor kezdődik az nap az első szentmise, melyen részt vesznek iskolánk tanulói és tanárai is. Délután 17 órakor is lesz szentmise. A vízszentelés szertartását a reggeli misében végezzük. A megszentelt vízből vihetnek haza a kedves hívek. Az esti misét követően Szentségimádást tartunk 18.30-ig.
  • Pénteken otthonukban meglátogatjuk elsőpéntekes idős, beteg testvéreinket.
  • Szombaton plébániai hittanórát tartunk az elsőáldozásra készülőknek 9 órától, a bérmálkozóknak 10 órától.
  • Mához egy hétre Urunk megkeresztelkedésének ünnepe lesz.
  • Aki házukat szeretnék megszenteltetni, kérjük, hogy a sekrestyében vagy a plébánia hivatalban jelezzék. A házszentelés időpontját a megadott telefonszámon egyeztetjük.
  • Január 9-én, hétfőn 18 órakor képviselőtestületi gyűlést tartunk a plébánián.
Áldott új évet kívánunk egyházközségünk minden tagjának és velünk ünneplő valamennyi testvérünknek!