A bazilika története
Társintézményünk
Current date is 2021-01-21 Thursday.
Üdvözöljük Ágnes nevű látogatóinkat!
Holnap Vince névnap lesz.
Harangjáték
Üvegablak kivilágítása
Minden nap 16.15-20.00-ig!

Találkoztak az egyházközség korosabb “fiataljai”

A tavaly november végi családi est után, újabb találkozót hirdetett meg egyházközségünk. Ezúttal az idősebb híveket várták a katolikus iskolába. A meghívást sokan elfogadták, közel 90 fő vett részt az eseményen. A program Kissné Murányi Andrea igazgatóasszony köszöntőjével indult, aki bemutatta a megújult oktatási intézményt a jelenlévőknek, a diákok pedig rögtönzött kis műsorral kedveskedtek a vendégek számára. Az iskola megtekintése után az ebédlőben folytatódott az összejövetel. Ft. Bereczkei Miklós plébános atya köszöntése után, egyházközségünk tagjai adták elő ez alkalomra összeállított műsorukat. A találkozó egy szeretetvendégséggel és kötetlen beszélgetéssel folytatódott.

További fotókért kattintson ide!