A bazilika története
Társintézményünk
Current date is 2021-01-21 Thursday.
Üdvözöljük Ágnes nevű látogatóinkat!
Holnap Vince névnap lesz.
Harangjáték
Üvegablak kivilágítása
Minden nap 16.15-20.00-ig!

Évközi 3. vasárnap

  • Hétfőn reggel 8 órától 16.30-ig Szentségimádást tartunk a bazilikában.
  • Kedden a szentmisét követően Szent Erzsébet litániáját imádkozzuk az ereklyénél.
  • Pénteken a szentmise után szentségimádást tartunk 18.30-ig.
  • Az elmúlt héten pénteken Nyíregyházán végső búcsút vettünk főtisztelendő Telenkó Miklós kispataki paróchus úrtól. Isten adjon neki örök hajlékot megdicsőült szentjei körében.
  • Péntek hajnalban súlyos baleset történt az Olaszországi Verona közelében. Egy budapesti gimnázium síelésből hazatartó diákjai és kísérői közül 16-an életüket vesztették, sokan súlyos sérülésekkel fekszenek kórházban. Holnap a  nemzeti gyásznapon az esti szentmisét a balesetben elhunytak lelke üdvéért, a gyászolók vigasztalásáért, a sérültek gyógyulásáért ajánljuk fel.
  •  Miseszándékok a jövő hétre és az esztendő további napjaira előre jegyezhetők.
  • Köszönjük mindazok segítségét, akik a templomi karácsonyfák elbontásában segítettek.
  • Az elmúlt héten hétfőtől péntekig a város templomaiban közösen imádkoztunk a keresztények egységéért. Köszönjük azok részvételét, akik imádságukkal bekapcsolódtak az egyetemes imahét találkozóiba.