• Hétfőn reggel 8 órától 16.30-ig Szentségimádást tartunk a bazilikában.
  • Az egyházközség képviselő testületének soron következő gyűlését holnap, hétfőn    18.00 órakor tartjuk.
  • Kedden a szentmisét követően Szent Erzsébet litániáját imádkozzuk az ereklyénél.
  • Következő vasárnap az országos gyűjtéshez kapcsolódva, katolikus iskoláink javára gyűjtjük a perselyadományt. Kérjük a kedves hívek nagylelkű támogatását.
  • Egyházunk anyagi biztonságának fenntartása érdekében fontos, hogy a katolikus hívek ebben az évben is a Magyar Katolikus Egyház javára ajánlják fel személyi jövedelemadójuk 1 %-át.
  • Lehetőség  van  a  személyi  jövedelemadó második 1 %-ának felajánlására is, amellyel egyházi alapítványt támogathatnak.   Egyházközségünk  híveitől kérjük,  hogy a második 1% felajánlásával  támogassák  a Sárospataki Bazilikáért,  vagy  a  Sárospataki  Bazilika  Orgonájáért alapítvány egyikét. Felajánlási  tájékoztatót  a  hátsó  asztalon  találhatnak a kedves hívek. Az  alapítványok  kuratóriumainak tagjai nevében hálásan  köszönjük  az  elmúlt évi felajánlásokat.