• Tegnap tartottuk a józseffalvai kápolna búcsúi miséjét, délelőtt  11:00 órakor, főcelebránsa Ft. Mészáros Ferenc hercegkúti plébános. A szentmisén készült képek megtekintéséhez kattintson ide!
  • Hétfőn reggel 8:00 órától 17:30-ig szentségimádást tartunk a bazilikában. 17:00 órakor zenés áhítat kezdődik.
  • Kedden a józseffalvai kápolnában a reggeli szentmisét követően szentségimádást végzünk 12:00 óráig.
  •  Kedden az esti szentmise után Szent Erzsébet litániáját imádkozzuk az ereklyéje közelében.
  • Csütörtökön tartjuk a szent kereszt felmagasztalásának ünnepét. A szentmisében kihelyezzük a bazilika szent kereszt ereklyéjét.
  • Pénteken  9:30-kor szentmise kezdődik az Szociális Otthonban.
  • A bazilikában a fájdalmas Szűzanyára emlékezve a gyászolókért ajánljuk fel a szentmisét, majd az 20:00 óráig szentségimádást végzünk.
  • Szeptember hónapra szentmise szándékok előjegyezhetők  a plébánián vagy a sekrestyében.