Magyarok Nagyasszonya

• OKTÓBER 1-TŐL A  BAZILIKÁBAN AZ ESTI SZENTMISÉK 17:00 ÓRAKOR KEZDŐDNEK VASÁRNAP  ÉS HÉTKÖZNAP  EGYARÁNT. A VASÁRNAP DÉLELŐTTI MISÉK IDŐPONTJA NEM VÁLTOZIK. AZ OKTÓBERI RÓZSAFÜZÉRT MINDEN NAP AZ ESTI MISE UTÁN FOGJUK IMÁDKOZNI.
  • A józseffalvai kápolnában minden nap 16:00 órakor kezdődik az októberi ájtatosság.
  • Hétfőn reggel 8:00 órától 16:30-ig szentségimádást tartunk a bazilikában. 16:00 órakor zenés áhítat kezdődik.
  • Kedden 9:00 órakor a Nővéreknél kezdődik a Boldog Mária Lujza csoport találkozója.
  • Kedden az esti szentmise után Szent Erzsébet litániáját imádkozzuk az ereklyéje közelében.
  • Pénteken az esti szentmisét követően csendes szentségimádást végzünk 19:00 óráig.
  • Kedden Károlyfalván egyházmegyei szentségimádási napot tartunk. 10:00 órakor szentmisét ajánlunk fel az egyházmegyéért. 16:00-kor lesz a szentségbetétel. Várjuk a pataki híveket is.
  • Kérjük a kedves testvéreket, hogy  az évi egyházfenntartási hozzájárulásukkal, az úgynevezett  egyházadóval az idén is segítsék a egyházközség működését. Az eddig is befizetetteket hálásan köszönjük.
  • Szombaton ministránsaink egyházmegyei találkozón vettek részt. Hálásan köszönjük azoknak, akik a tegnapi napon bekapcsolódtak a várost körüljáró imádságos zarándoklatba.