• AZ OKTÓBERI RÓZSAFÜZÉRT MINDEN NAP AZ ESTI MISE UTÁN IMÁDKOZZUK. KÉRJÜK A KEDVES TESTVÉREKET, HETENTE LEGALÁBB EGY-EGY ALKALOMMAL KAPCSOLÓDJANAK BE A KÖZÖS IMÁDSÁGBA.
  • A józseffalvai kápolnában mindennap 16:00 órakor kezdődik az októberi ájtatosság.
  • Hétfőn reggel 8.00 órától 16.30-ig szentségimádást tartunk a bazilikában. 00 órakor zenés áhítat kezdődik.
  • Kedden00 órakor a Nővéreknél tartják a Boldog Mária Lujza csoport találkozója. Kanyzia nővér várja a közösség tagjait.
  • Kedden az esti szentmise után Szent Erzsébet litániáját imádkozzuk az ereklyéje közelében.
  • Szerdán00 órakor a nyíregyházi CANTEMUS gyermekkar és a kecskeméti AURIN leánykar közös hangversenye kezdődik. A belépés díjtalan. Ajánljuk a kedves hívek figyelmébe.
  • Csütörtökön a 17.00 órakor kezdődő szentmise keretében ünnepeljük a Bazilika cím megadásának 10. évfordulóját. Templomunk pápai címmel lett ékesítve.  A szentmise főcelebránsa Kecskés Attila főesperes úr lesz. Kérjük a kedves híveket, hogy lehetőleg minél többen  vegyünk  részt  az ünnepi szentmisén.
  • Pénteken az esti szentmisét követően csendes szentségimádást végzünk 19.00 óráig.
  • Jövő vasárnap a missziók vasárnapja. A perselyadományt a missziók támogatására gyűjtjük, nagylelkűen adakozzunk.
  • November 12-én, szombaton indul az elsőáldozásra készülők plébániai foglalkozása. Az elsőáldozásra a harmadik osztályba  járók készülnek , de nagyobbak is jelentkezhetnek, akik még nem áldoztak. A gyermekek a hitoktatóiktól kapják meg a jelentkezési lapot, amit a szülők által kitöltve kérünk visszajuttatni.
  • A Rózsafüzér Társulatok anyagi hozzájárulásával 10 áldoztató edényt vásároltunk a bazilika számára 310.000 forintért. Hálásan  köszönjük   a jó szívvel adott adományaikat és imáikat.
  • Hétfőn urnafal építése kezdődik a temetőnkben.