• Ma délután 16:00 órakor kezdődik a Rózsafüzét társulat november havi imaórája és a titokcsere, Majd Jézus Szíve litániát imádkozzuk szentségkitétellel.
  • Hétfőn reggel 8:00 órától 16:30-ig szentségimádást tartunk a bazilikában. 16:00 órakor zenés áhítat kezdődik.
  • Hétfőn a plébánián 18:00 órakor az elsőáldozásra készülő hittanosok szüleinek tartunk szülői értekezletet.
  • Kedden 10:00 órától a Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskolában találkoznak a diákokkal a Boldog Mária Lujza csoport tagjai.
  • Kedden az esti szentmise után Szent Erzsébet litániáját imádkozzuk az ereklyéje közelében.
  • Csütörtökön a szentmise után a Karitász csoport találkozója lesz.
  • Pénteken az esti szentmisét követően csendes szentségimádást végzünk 19:00 óráig.
  • November 11-én, szombaton indul az elsőáldozásra készülők plébániai foglalkozása. Az elsőáldozásra  a  harmadik  osztályba  járók készülnek, de nagyobbak is jelentkezhetnek, akik még nem áldoztak. A gyermekek a hitoktatóiktól kapják meg a jelentkezési lapot, amit a szülők által kitöltve kérünk visszajuttatni.
  • Kérjük a kedves testvéreket, hogy  az évi egyházfenntartási hozzájárulásukkal, az úgynevezett  egyházadóval az idén is segítsék  a egyházközség működését. Az eddig is befizetetteket hálásan köszönjük.
  • évi katolikus kalendárium és falinaptár vásárolható a kegytárgyas szekrénynél.
  • November 12.-én, a 11:30 órakor kezdődő szentmisében tartjuk a vajdácskai templom Szent Erzsébet napi búcsúját.
  • A Képviselőtestület következő találkozóját november 13.-án a szentmisét követően tartjuk.