• Hétfőn reggel 8:00 órától 16:30-ig szentségimádást tartunk a bazilikában. 16:00 órakor zenés áhítat kezdődik. Az esti szentmisét követően tartjuk az Egyházközség Képviselőtestületének soron következő ülését tartjuk.
  • Kedden a Szent Erzsébet Nővérek Kongregáció alapítójára emlékezünk. 16:15-től rózsafüzért imádkozunk, majd Boldog Mária Lujza ereklye közelében a litániáját. 17:00 órai szentmise főcelebránsa Varga András olaszliszkai plébános.
  • Csütörtökön a bazilikában nem lesz szentmise. A „Domonkosok 800 éve” címmel kiállítás nyílik az Árpád Vezér Gimnáziumban. 17:30-kor Szent Liturgia kezdődik Orosz Atanáz püspök vezetésével a Szent Péter és Szent Pál görögkatolikus templomban majd a betegek kenetét fogadhatják a hívek.
  • Pénteken Szent Erzsébet ünnepét tartjuk a világegyházban. Iskolánk ezen a napon tartja védőszentjének napját, 11:00-kor szentmisén vesznek részt iskolánk diákjai és tanárai.
  • Pénteken az esti szentmisét követően csendes szentségimádást végzünk 19:00 óráig.
  • Szombaton délelőtt a Debrecen - Nyíregyházi Egyházmegye karitász csoportjai zarándokolnak Szent Erzsébethez. 10:30-tól két előadást hallgathatunk Szent Erzsébetről. 12:00 órakor kezdődő szentmise főcelebránsa Bosák Nándor az egyházmegye nyugalmazott főpásztora.
  • Szombaton 17:00 órakor a bazilika cím kihirdetésének 10. évfordulóját ünnepeljük. A szentmisét Csizmadia István az egri főszékesegyház plébánosa vezeti.
  • Jövő vasárnap Szent Erzsébet búcsúünnepet tartjuk. A bazilikában 8.00 órától 10:00-ig a z Egri Főegyházmegye szentségimádási napját tartjuk. Reggel a Karitász tagjai imádkoznak, majd 9:00-től a Cursillo csoport vezeti a szentségimádást. A 9:00 ÓRAI SZENTMISE ELMARAD!!! A búcsúi szentmise 10.30-kor kezdődik, főcelebránsa Buda Péter a Hittudományi Főiskola rektora. 16:30-kor gyertyás körmenettel kísérjük Szent Erzsébet ereklyéjét a Rákóczi vár kápolnájába, ahol a 17:00-kor kezdődő szentmise főcelebránsa Balog Gyula az egyházmegye papi spirituálisa lesz.
  • November 24-én pénteken 19:00 órai kezdettel tartjuk a Szent Erzsébet Családi Estet iskolánk aulájába.
  • Kérjük a kedves híveket, kövessék nyomon az eseményeket. Valamennyi alkalom lehetőséget kínál számunkra a hitünkben való növekedésre, Szent Erzsébetünk követésére.
  • Jövő vasárnaptól kezdődően, december 10-ig tartós élelmiszer gyűjtést tartunk. A karácsony előtt kiosztásra kerülő adományokat Szent Erzsébet ereklyéjének közelében helyezhetjük el.
  • November 19-én vasárnap az országos gyűjtéshez kapcsolódva a persely adományokat a Katolikus Karitász javára kérjük.
  • Jövő évi falinaptár és kalendárium vásárolható a kegytárgyárus asztalnál.
  • Kérjük a kedves testvéreket, hogy  az évi egyházfenntartási hozzájárulásukkal, az úgynevezett  egyházadóval az idén is segítsék az egyházközség működését. Az eddig is befizetetteket hálásan köszönjük.