• Vasárnap 16:00 órakor tartottuk a dorkói templom Jézus szíve búcsúját.
  • Hétfőn 8:00-tól 17:30-ig Szentségimádást tartunk a Bazilikában.
  • Kedden 9:00-kor a Boldog Mária Lujza Csoport tagjait várja Kanizja nővér. A közösség egy fehér palástot ajándékozott a bazilika számára, melyet hálásan köszönünk.
  • Szerdán ünnepeljük Páduai Szent Antalt, tiszteletére és pártfogását kérve kilencedet kezdünk. A kilenced imádságait a szentmisék után fogjuk elvégezni.
  • Pénteken 10:00-kor kezdődik Iskolánk év végi hálaadása és a nyolcadikos diákok ballagása a Bazilikában, melyet 12:00 órakor az iskolkaépületben folytatunk. Az esti szentmise után 20:00-ig Szentégimádást tartunk.
  • Szombaton az egri bazilikában Érsek úr négy diakónust és két papot szentel. Imádkozzunk értük!
  • Várjuk a gyermekeket a nyári, plébániai napközis táborba, június 18-22.-e között. Jelentkezni itt a templomban is lehet, valamint a plébánián és az iskolában.