• Tájékoztatjuk a kedves híveket, hogy Főtisztelendő Jaskó László nyugalmazott plébános pénteken reggel elhunyt. Temetése november 6.-án, kedden lesz. 10:30-kor kezdődik a szentmise a károlyfalvai plébánia templomban, majd onnan a helyi temetőbe kísérjük elhunyt paptestvérünket. Adjon neki az Úr örök nyugodalmat!
  • Október a Rózsafüzér hónapja, a közös imádság minden nap 17:30-kor kezdődik. A napi rózsafüzért a hirdetőtáblán kiírt csoportok vezetik. A józseffalvai kápolnában 16:00-kor kezdődik a rózsafüzér imádság.
  • Hétfőn 08:00-tól 17:30-ig Szentségimádást tartunk a Bazilikában. 17:00 órától zenés áhítat kezdődik.
  • Hétfő este folytatjuk a Szentségimádás iskoláját. A hetedik találkozó 18:00 órakor szentmisével kezdődik, majd következik az Oltáriszentségről szóló tanítás és a Szentségimádás.
  • Kedden 9:00-kor a Nővéreknél találkoznak a Boldog Mária Lujza Csoport tagjai.
  • Szerdán, október utolsó estéjén, 17:30-kor ünnepélyesen imádkozzuk a Rózsafüzért, mise után a plébánián találkoznak a Szentlélek imacsoport tagjai.
  • CSÜTÖRTÖK, NOVEMBER ELSEJE, MINDENSZENTEK ÜNNEPE. PARANCSOLT ÜNNEP, MELY SZENTMISÉN VALÓ RÉSZVÉTELRE KÖTELEZ MINKET. A BAZILIKÁBAN 09:00-KOR LESZ ÜNNEPI SZENTMISE. AZ ESTI SZENTMISE ELMARAD. A TEMETŐBEN  A KÁPOLNÁNÁL 16:00-KOR KEZDŐDIK AZ ELHUNYTAKÉRT VALÓ KÖZÖS IMÁDSÁG, UTÁNA LEHETŐSÉG LESZ SÍREMLÉKEK MEGÁLDÁSÁRA.
  • PÉNTEK HALOTTAK NAPJA 18:00-kor a megholtakért ajánljuk fel a szentmisét, utána a halottak litániáját imádkozzuk, és 20:00 óráig Szentségimádást végzünk. Elhunyt testvéreink számára ezekben a napokban teljes búcsút nyerhetünk az előírt feltételekkel, amit a hirdetőtáblán elolvashatnak.
  • Péntek délelőtt meglátogatjuk otthonukban elsőpéntekes testvéreinket, hogy szentségekhez járulhassanak.
  • Vasárnap 17:00-kor kezdődik a Rózsafüzér Társulat november havi imaórája és a titokcsere. 17:30-kor a Jézus Szíve litániát imádkozzuk.
  • Köszönjük az eddig befizetett egyházfenntartási hozzájárulásokat. Kérjük a kedves híveket, hogy valamennyien hordozzák szívükön egyházközségünket, imádsággal, szolgálattal és lehetőségeikhez mérten anyagi támogatásukkal is. Az egyházadót a jövőben is a plébánia hivatalban és a sekrestyében fizethetik be. Szentmiseszándékok ez évre még jegyezhetők.
  • Tiszacsermelyen október 30.-án, kedden lesz az Egyházmegyei Szentségimádási nap. 09:00-kor szentmise kezdődik majd Szentségimádás 12:00 óráig.
  • november 10.-ére szervezi Iskolánk a Szent Erzsébet Családi Estet – Jótékonysági bált. Szeretettel várjuk a kedves híveket. Belépőjegyek az Iskolában vásárolhatók.