• Köszönjük azoknak, akik az elmúlt napokban részt vettek az ökumenikus imahét alkalmain. Köszönjük a Bazilika Laudáte Kórus tagjainak és Fedorcsák Katalin karnagy szolgálatát.
  • Köszönjük a karácsonyfák elbontásában, majd a templom takarításában nyújtott segítséget is.
  • Hétfőn 8:00-tól 16:00-ig Szentségimádást tartunk a bazilikában. Az esti mise után a Szentlélek imacsoport tagjai találkoznak a plébánián.
  • Kedden 9:00-kor a Nővéreknél találkoznak a Boldog Mária Lujza csoport tagjai.  Az esti mise után Szent Erzsébet litániáját imádkozzuk.
  • Pénteken a misét követően 18:30-ig Szentségimádást tartunk. Az elsőpéntekes testvéreinket a jövő hét péntekén látogatjuk meg.
  • Szombaton február 02.-án ünnepeljük Urunk templomi bemutatását. Ez az ünnep könyörgőnap szerzetesi hivatásokért. Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepén az esti misében gyertyát szentelünk. A kedves hívek hozzanak magukkal gyertyát, de a Bazilikában is kapható lesz.
  • Vasárnap megemlékezünk Szent Balázs püspök és vértanúról, a szentmisék végén Balázs-áldásban részesítjük a jelenlévőket. 16:00-kor kezdődik a Rózsafűzér Társulat február havi imaórája és a titokcseréje, majd a Jézus Szíve litániát imádkozzuk.
  • Az újévre szentmise szándékok előjegyezhetők a templomban és a plébánia hivatalban.
  • A józseffalvai kápolnában csütörtökön kivételével tartunk szentmisét. Miseszándékok ott is kérhetők.