• A mai vasárnapon megemlékezünk Szent Balázs püspök vértanúról. A szentmisék végén Balázs-áldásban részesítettük a jelenlévőket.
  • Ma (vasárnap) 16:00-kor kezdődik a Rózsafüzér Társulat februári közös imaórája és a titokcsere, majd a Jézus Szíve litániát imádkozzuk.
  • Hétfőn 8:00-tól 16:30-ig Szentségimádást tartunk a bazilikában. Az esti mise után a Szentlélek imacsoport tagjai találkoznak a plébánián.
  • Kedden 9:00-kor a Nővéreknél találkoznak a Boldog Mária Lujza csoport tagjai.  16:00 órakor Szent Erzsébet elsőkeddi imadélutánt tartunk. Rózsafüzért, majd Szent Erzsébet litániáját imádkozzuk és Szentségimádást tartunk. A szentmisében különösképpen is imádkozunk azok szándékaira, akik azt az ereklye közelében feljegyezték. Erre a jövőben is lesz lehetőség.
  • Csütörtökön Szentségimádását tartunk 16:15-től papi és szerzetesi hivatásokért, majd a szentmisét erre a szándékra ajánljuk fel.
  • Pénteken 9:30-kor szentmisét tartunk az Idősek Otthonában. Az esti misét követően 18:30-ig Szentségimádást tartunk. Az elsőpéntekes testvéreinket most pénteken látogatjuk meg.
  • Február 02.-án ünnepeltük Urunk templomi bemutatását. Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepén gyertyát szenteltünk. A kedves hívek ebből vehetnek a sekrestye közelében.
  • Hétfőn, kedden és szerdán 17:00 órakor Vajdácskán imádkozunk a keresztények egységéért.
  • Az újévre szentmise szándékok előjegyezhetők a templomban és a plébánia hivatalban.
  • A józseffalvai kápolnában csütörtökön kivételével tartunk szentmisét. Miseszándékok ott is kérhetők.