• Hétfőn 8:00-tól 16:30-ig Szentségimádást tartunk a bazilikában. 16:00 órától zenés áhítat kezdődik. Kérjük a kedves híveket, hogy aki teheti, kapcsolódjon be és vállaljon Szentségimádási félórát a nap folyamán. Ez a nap a Boldogságos Szűz Mária Lourdes-i jelenésének a napja, a Betegek Világnapja. A szentmisében a betegekért, gyógyítóikért és ápolóikért imádkozunk,  majd gyertyás körmenettel átvonulunk a plébánia udvarban található lourdesi barlanghoz, s ott imádkozzuk a litániát. Utána a Szentlélek imacsoport tagjai találkoznak a plébánián.
  • Kedden 9:00-kor a Nővéreknél találkoznak a Boldog Mária Lujza csoport tagjai.
  • Csütörtökön az esti misében ünnepeljük a Karitász Csoport alakulásának 10. évfordulóját, majd a plébánián agapét tartunk.
  • Pénteken az esti misét követően 18:30-ig Szentségimádást tartunk, a Családokért imádkozunk.
  • Szombaton 9:00 órakor az elsőáldozásra, 10:00-kor a bérmálkozásra készülőket várjuk plébániai hittanórára.
  • Vasárnap a 9:00-es misére hívtuk az idén a bazilikában házasságot kötő jegyespárokat.
  • A következő hetekre szentmise szándékok előjegyezhetők a templomban és a plébánia hivatalban.
  • A józseffalvai kápolnában csütörtökön kivételével tartunk szentmisét. Miseszándékok ott is kérhetők.