A bazilika története
Társintézményünk
Current date is 2021-04-13 Tuesday.
Üdvözöljük Ida nevű látogatóinkat!
Holnap Tibor névnap lesz.
Harangjáték
Üvegablak kivilágítása
Minden nap 16.15-20.00-ig!

Évközi 7. vasárnap

  • A mai perselyadományokat az országos gyűjtéshez kapcsolódva a katolikus iskolák támogatására kérjük.
  • Hétfőn 8:00-tól 16:30-ig Szentségimádást tartunk a bazilikában. 16:00 órától zenés áhítat kezdődik. Kérjük a kedves híveket, hogy aki teheti, kapcsolódjon be és vállaljon hétfőnként szentségimádási félórát a nap folyamán.  Mise után a Szentlélek imacsoport tagjai találkoznak a plébánián.
  • Kedden 9:00-kor a Nővéreknél találkoznak a Boldog Mária Lujza csoport tagjai.  Kedd esténként 19:00-kor kezdődik a Bazilika Laudate Kórusának a próbái.  A  Kórus liturgikus szolgálata nélkülözhetetlen és lélekemelő a szent liturgiában. Fedorcsák Katalin kórusvezető várja azokat, akik szívesen énekelnének a kórusban.  Este Szent Erzsébet litániáját imádkozzuk az ereklye közelében.
  • Csütörtökön 18:00 órakor kezdődik a Képviselőtestület  megbeszélése a plébánián.
  • Pénteken meglátogatjuk otthonukban elsőpéntekes testvéreinket. Az esti misét követően 18:30-ig csendes szentségimádást tartunk.
  • Vasárnap 16:00 órakor kezdődik a Rózsafüzér Társulat március havi titokcseréje majd a Jézus Szíve litániát imádkozzuk.
  • A következő hetekre szentmise szándékok előjegyezhetők a templomban és a plébánia hivatalban.
  • A józseffalvai kápolnában csütörtökön kivételével tartunk szentmisét. Miseszándékok ott is kérhetők.