• Október a rózsafüzér hónapja, a Bazilikában minden nap az esti szentmisét követően 17.45-kor imádkozzuk a rózsafüzért, melyre szeretettel várjuk a kedves testvéreket!
  • A Szent József kápolnában minden hétköznap reggel 7.00-kor szentmise kezdődik, 17.00-kor rózsafüzér imádság.
  • Kedden a szentmisét követően a Szent Erzsébet litániát is megtartjuk.
  • Pénteken az esti szentmise után 19 óráig tartó szentségimádásra várjuk a kedves híveket.
  • A jövő hét napjaira szentmise szándékok még előjegyezhetők.
  • Kérjük a híveket, hogy a sírkőszentelések iránti igényüket a plébánia irodájában jelezzék.
  • Mindenszentek ünnepe, - november 1. - a Római Egyházban ismét a kötelező ünnepek közé tartozik. Az ünnep napján – kedden - szentmisék de. 9órakor és 17 órakor kezdődnek a bazilikában.
  • Eleget lehet még tenni a szentmisén való részvétel kötelezettségének az ünnep vigíliáján, hétfőn este is, az 5 órai misével.
  • A temetői imádság november 1-én, du. fél 4. órakor kezdődik a temetői kápolna előtt. Mindenszentek ünnepén és Halottak napján a temetői kápolna nyitva lesz, ahová be lehet térni imádkozni.
  • November 2-a szerda, Halottak Napja. Reggel 7 órakor a kápolnában, 17 órakor a bazilikában kezdődő szentmisét megholtjainkért ajánljuk fel.