Társintézményünk
Current date is 2018-06-23 Saturday.
Üdvözöljük Zoltán nevű látogatóinkat!
Holnap Iván névnap lesz.
Harangjáték
Üvegablak kivilágítása
Minden nap 16.15-20.00-ig!

Évközi 28. vasárnap

  • Szerettel hívjuk és várjuk híveinket jövő szombaton október 17-én a városunk körüli zarándoklatra. Városunkat körül járva imádkozunk az itt élők lelki megújulásáért. A zarándoklatra gyülekező reggel 07.30-kor a Szent. József utcai görögkatolikus templomnál. Részletes program a zarándoklatról a hirdetőtáblán olvasható.
  • Folytatódik a Megszentelt élet pedagógiája előadássorozat. A következő előadás hétfőn 16 órakor kerül megrendezésre a Szent Erzsébet Házban. Október 15-én csütörtökön a bérmálkozó és elsőáldozó gyermekek szüleinek , szülői értekezletet tartunk a plébánián. A bérmálkozók szüleinek 17.00 órakor az elsőáldozók szüleinek 17.45 órakor kezdődik a megbeszélés.
  • Október hónapban minden nap ¼ 6 órától a rózsafűzért imádkozzuk
  • Egyházközségünk október 23-án péntekre egy napos zarándoklatot szervez. Mátraverebély-Szentkútra, a megújított Nemzeti Kegyhelyünkre. A pontos indulásról a kővetkező héten tájékoztatjuk a kedves jelentkezőket.
  • Jövő vasárnap missziós vasárnap lesz. A jövő vasárnapi perselyt az egyházi missziós munka támogatására gyűjtjük
  • A jövő hétre, több napra is lehet szentmisére adakozni
  • Kalendáriumok, jövő évi naptárak már megérkeztek, a sekrestyében megvásárolható.