• Ma 17 órakor kezdődik a Rózsafüzér Társulat szeptember havi titokcseréje és imaórája. 17:30-tól Jézus Szíve litániát végzünk a kihelyezett Oltáriszentség előtt.
  • Hétfőn reggel 8:00 órától 17:30-ig Szentségimádást tartunk a bazilikában. 17:00 órakor zenés áhítat kezdődik.
  •  Kedden az esti szentmise után Szent Erzsébet litániáját imádkozzuk az ereklyéje közelében.
  •  Csütörtökön 17:15-kor szentségimádást végzünk papi és szerzetesi hivatásokért. A szentmisét ugyanezen szándékra ajánljuk fel.
  • Pénteken 10:00 órakor kezdődik a hercegkúti templom búcsúja. Plébános atya szeretettel hívja a pataki híveket is. A bazilikában az  esti szentmise után 20:00-ig szentségimádást végzünk.
  • Jövő vasárnap a bazilikában elmarad a 10:30-kor kezdődő szentmise.
  • A józseffalvai kápolna búcsúi miséje 11 órakor kezdődik. Szeretettel várjuk a híveket.
  • Szeptember hónapra szentmise szándékok előjegyezhetők a plébánián, vagy a sekrestyében.
  • Vadászi László atya kápláni szolgálata a mai  nappal  befejeződik a sárospataki plébánián.  A Neokatekumenális közösségben,  Debrecenben  folytatja papi tevékenységeit. Köszönjük a plébánia hívei körében végzett két éves munkáját, Isten áldását kérjük további papi életére.